top of page

Tervetuloa Järvenpään Pyöräilijät ry:n 50-vuotisjuhlaan 18.11.2023

JäPy:n 50-vuotisjuhlaa vietetään lauantaina 18.11.2023 klo 19.00 alkaen Järvenpään Seuratalolla (Kartanontie 20). Muistellaan yhdessä seuramme tapahtumia vuosien varrelta ja suunnitellaan tulevia. Tarjolla on herkullista ruokaa, lyhyitä puheita, omakustanteinen baari ja rentoa yhdessä oloa parhaassa mahdollisessa seurassa! Illan aikana palkitaan vuoden menestyneimmät JäPy:läiset.


JäPy tukee osallistumista ja illalliskortin hinta jäsenille on vain 30 euroa. Illalliskortin hintaan sisältyy herkulllinen Festa Zannonin kolmen ruokalajin illallinen viineineen. ILMOITTAUDU MUKAAN VIIMEISTÄÄN PERJANTAINA 3.11.!


Toimi näin: maksa illalliskortin hinta 30 euroa Järvenpään pyöräilijöiden tilille FI81 5092 0920 3005 79 viite 1973 ja laita ilmoittautumisviesti seuran sähköpostiin jarvenpaanpyorailijat@gmail.com osoitteeseen.


Juhla on tarkoitettu kaikille JäPy:läisille ja toivomme, että näemme Seurojentalolla ihan kaikki JäPy:n jäsenet! Lämpimästi tervetuloa!


Dress code: smart casualComments


Viimeisimmät päivitykset
Seuraa hyvää seuraa
  • Facebook Basic Square
  • Strava icon.png
bottom of page