Bioracer toimittaa JäPy:n uudet ajoasut

Järvenpään Pyöräilijöiden ajoasutoimittaja on vaihtunut. Uusi toimittaja on Bioracer, joka on jo aiemmin toimittanut JäPy:n triathlonasuja seuran jäsenille. JäPy:n aiemmalta ajoasutoimittajalta Sporfulilta päättyi edustus Suomessa joksikin aikaa ja siinä yhteydessä kartoitimme laajasti eri vaihtoehtoja. Ajovaatteiden laatu ja käyttömukavuus ovat olleet meille ratkaisevan tärkeitä, mutta myös toiminnalliset tekijät vaikuttivat lopulliseen valintaan. Bioracer tarjoaa jäsenistölle mahdollisuuden tilata tuotteet tilausjakson aikana suoraan netistä ja tarjolla on erilaisia maksuvaihtoehtoja. Ensi vaiheessa JäPy:n mallistoon on valittu ajopaitojen ja -housujen lisäksi mm. hihat, ajolippis, irtolahkeet ja liivi. Ensitilaukset on nyt tehty ja uudet asut toimitetaan kesän aikana. JäPy:lle on tilattu varastoon muutamia tuotteita, joita kannattaa kysellä seuran sähköpostin välityksellä juhannuksen jälkeen. Samalla uudistui asujen JäPy design. Tuotteet tunnistaa "jäpyläiseksi" ensi vilkaisulla, mutta mukaan on liitetty modernia muotoilua ja ajanhenkisiä elementtejä. Yhteenveto kaikista tuotteista löytyy täältä.

Viimeisimmät päivitykset
Seuraa hyvää seuraa
  • Facebook Basic Square
  • Strava icon.png

© 2020 Järvenpään pyöräilijät ry - JäPy - Design by Snowwhere Productions.

OTA YHTEYTTÄ!

 

JäPy on Keski-Uudellamaalla toimiva seura, jonka tarkoituksena on pyöräilyn ja triathlonin edistäminen tarjoamalla positiivisia elämyksiä näiden harrastusten parissa.

LIITY SEURAAN!

 

Miksi liittyä seuraan?

Jäsenedut

Liittymislomake

Tietosuojaseloste

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Wix Facebook page
  • Strava icon.png
  • YouTube Social  Icon