top of page

Järvenpään Pyöräilijöiden kevätkokous ma 24.4.2017 klo 18.30


Järvenpään pyöräilijöiden kevätkokous pidetään maanantaina 24.4.2017 klo 18.30 alkaen Järvenpää-talon kokoushuoneessa (Hallintokatu 4, 04401 Järvenpää).

Kokouksessa esitetään vuoden 2016 tilinpäätös ja toimintakertomus sekä toiminnantarkastajien lausunto yhdistyksen toiminnasta. Kokous päättää yhdistyksen vuoden 2016 tilinpäätöksen vahvistamisesta ja tili- ja vastuuvapauden myöntämisestä hallitukselle. Kokouksen asialistalla myös seuran uudet säännöt. Ehdotus seuran uusista säännöistä lähetetty seuran jäsenille sähköpostin liitetiedostona.

Kaikki seuran jäsenet ovat tervetulleita vuosikokoukseen.

Terveisin

JOHTOKUNTA

Viimeisimmät päivitykset
Seuraa hyvää seuraa
  • Facebook Basic Square
  • Strava icon.png
bottom of page