top of page

Muistutus! Kevätkokous tänään 23.3.2015 klo 18.00


Tervetuloa Järvenpään Pyöräilijöiden varsinaiseen kevätkokoukseen, joka pidetään maanantaina 23.3.2015 klo 18.00 alkaen Järvenpää -talon kokoushuoneessa (Hallintokatu 4, Järvenpää). Huom! Päivämäärä eri kuin jäsentiedotteessa, koska emme valitettavasti saaneet riittävän isoa kokoustilaa kyseiselle päivälle.

Kokouksessa esitetään vuoden 2014 tilinpäätös ja toimintakertomus sekä toiminnantarkastajien lausunto yhdistyksen toiminnasta. Kokous päättää yhdistyksen vuoden 2014 tilinpäätöksen vahvistamisesta ja tili- ja vastuuvapauden myöntämisestä hallitukselle.

Kaikki seuran jäsenet ovat lämpimästi tervetulleita kevätkokoukseen.

Kokouksen jälkeen pidämme myös lyhyen tiedotus- / keskustelutilaisuuden niille, jotka ovat lähdössä ajamaan Mallorcalle maalis-huhtikuussa.

Opasteet kokoustilaan Järvenpää-talon aulassa.

JOHTOKUNTA

Minna Ikonen

Viimeisimmät päivitykset
Seuraa hyvää seuraa
  • Facebook Basic Square
  • Strava icon.png
bottom of page